Szkolenie kulturowe

W dniach 6-7 grudnia 2019 grupa udająca się na Wyspy Kanaryjskie uczestniczyła w szkoleniu kulturowym prowadzonym przez Panią Natalię Prokopowicz.

Zajęcia kulturowe zaczęły się od przygotowania uczestników projektu i uświadomienia im jak wygląda przelot samolotem. Ponieważ niektórzy nigdy nie lecieli samolotem i będzie to dla nich pierwszy lot samolotem w życiu, nie obyło się bez słów otuchy. Pani Natalia opowiedziała też o miejscu pobytu grupy, czyli o Corallejo w Hiszpanii.

W drugim dniu szkolenia uczniowie pracowali w grupach ustalając zadania poszczególnych osób takich jak nauczyciel, koordynator projektu czy organizacja pośrednicząca.

Nie zabrakło też zabawnych momentów – Pani Natalia opowiedziała o najgłupszych pomysłach na jakie wpadli inni uczestnicy projektów w latach ubiegłych.

Zajęcia przebiegły w bardzo pozytywnej atmosferze, nikt nie czuł się pominięty, a na każde pytanie padła odpowiedź. 🙂